UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież wieść o tym, że budynek dworca ma być od przyszłego roku remontowany pojawiła się już ładnych parę miesięcy temu. Dlaczego w tym artykule ów fakt jest przedstawiony w formie nowiny? Czyżby te wcześniejsze doniesienia były tylko niepotwierdzonymi plotkami? P. S. Latarnie rzeczywiście fajne.
Sven