UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli tylko uda się remont budynku, który odstrasza po wyjściu z pociągu. Co z tego, że na placu ładnie jak sam budynek jest godny pożałowania. Dosłownie dwa światy. ..

:(

Anuluj