UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do poprzedników. Czasy były świetne, szczególnie malownicze było meldowanie się z pojazdami mechanicznymi (tj. motocyklami WFM, traktorami Ursus C-45,ruskimi samochodami osobowymi marki "Pabieda") do przeglądu przez urzędnika. Nie należy mylić z przeglądem technicznym, raczej z przeglądem obywatela czy nie wyrósł na kułaka. Obowiązywała trój doktryna leninowska tj 1) popierać biedaka, 2) neutralizować średniaka, 3) tępić kułaka. Dopiero po sprowadzeniu kułaka do biedaka, można było akceptować go jako godnego obywatela PRL. Czyli źródłem utrzymania się komuny bała bieda, a co z biedy może wyniknąć - nędza. To były bardzo "ciekawe" czasy, w których głupota ludzka poganiała głupotę.
karjak