UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ostatni będą pierwszymi, słupeńku, i nie wmawiaj sobie, że to brak szacunku dla cię kazał ci się z posterunku usunąć:) To nasz Dwugłów Naczelny (inni Kaczką Go zwą) ważniejszym jest niż wszyscy Elblążanie, przeto miejsca musiałeś mu zrobić więcej, choć gabarytami słusznymi nie grzeszy:)

pit

Anuluj