UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do poprzednika sluchaj polglowku w 1958 r to nawet na zachodzie nie bylo tyle samochodow co dzisaj to tak jak bys stwierdzil co za bidota wtedy byla. .boze oni nie mieli komorek jak oni zyli ?
ter
do poprzednika sluchaj polglowku w 1958 r to nawet na zachodzie nie bylo tyle samochodow co dzisaj to tak jak bys stwierdzil co za bidota wtedy byla. .boze oni nie mieli komorek jak oni zyli ?
ter