UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Impreza na szczescie bedzie na Wirydarzu a nie w srodku :) wiec power bedzie neizly no i sound czysty jesli akustyk bedzie trzezwy :))

trzeźwość, uczciwość, godność

Anuluj