UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do miejscowych aborygenów i innych wolksdojczów( mam w d. poprawną pisownię) jak wam się nie podoba Polska obecna i marzycie o Elblągu z 1939r. - to spieprzajcie do Berlina. V kolumna z 1939r. dość upuściła Polskiej krwi.

bin l

Anuluj