UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mój szlachetny i wielce bezstronny adwersarzu. Polska nie zaczęła się na tych ziemiach w 1990 a w 1945 roku. I wszelakie implikacje tego faktu są chyba bezsporne i widoczne. A potencjał obecnego Elbląga to smętne resztki tego co było w 1939 r. Czyżby było inaczej? Nie sadzę. A więc nie rób z nas durni łaskawco.

MiejscowyAborygen

Anuluj