UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aborygen, co Ty znowu pierniczysz od rzeczy. Zacny elblążanin, ,który od wielu lat mieszka w Niemczech pierwszy raz gdy po wielu latach przyjechał do Elbląga, nie mógł się nadziwić patrząc na nowy Elbląg. A Ty widzisz - nie wiem jakimi oczami - Elbląg z 1939 roku. Twoja retoryka nawiązująca prawie na każdym kroku albo do komuny, albo w ogóle do czasów minionych momentami jest denerwująca. Całe szczęście, że jesteś odosobniony w swoim mętnym widzie.

koment ator

Anuluj