UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moi mili Parafianie obecny stan to nie jest jedynie finał 19 lat Nowej Polski ale wypadkowa wszelakich działań i zabiegów od pierwszego momentu zaistnienia po wojnie administracji, no powiedzmy częściowo polskiej. Proszę porównać potencjał Elbląga z roku 1939 w dziele infrastruktury, komunikacji i stosunków handlowych z obecnym mizernym stanem stagnacji. Ja wiem czas wojny, zniszczenia, pomoc przyjaciół ze wschodu w upłynieniu wielu dóbr przemysłowych i konsumpcyjnych ale mimo wszystko jest to równia pochyła, której końca nie widać.

MiejscowyAborygen

Anuluj