UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
olsztyn wywiózł i rozkradł po reformie co mógł. taktują nas z góry jako roboli i dresiarzy, uważając że tylko doimy z województwa i gdyby nie my, pławili by się w dobrobycie. nie wiem czy w pom. byłoby lepiej, ale mając powiat z malborkiem, kwidzynem i mierzeją nie stalibyśmy na straconej pozycji. jeśli mamy natomiast zostać w bagiennym, to na równych prawach. tyle że nowaczyki i inne mają to gdzieś, kupieni przez olsztyn zapomnieli jakie były obietnice w 98.
zdradzony