UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do anonima powyżej. A skąd synku wiesz, co by bylo gdyby to Elbląg znazlazł się w woj Pomorskim? Na samym początu, to naucz się poprawnie pisać w języku ojczystym. Bo to co napisałeś, jako żywo przypomina mi poziom abiturientów jednej ze szkół podstawowych w mieście nad Łyną. Tam gdzie rozmawiąją mądrzejsi od Ciebie, lepiej siedź cicho.
op