UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a myslicie ze jakbyśmy byli w pomorskim to byłoby tak różówo ? pomorskie to nie tylko trójmiasto zobaczcie jak wygląda słupsk bida z nędza i my byśmy byli mniej wiecej w takim samym połozeniu, myślicie ze gdańsk jakoś specjalnie by nas traktował ? byibyśmy kolejnym z rzedy miastem wyciągającym łapy po kasę, teraz jesteśmy drugim w województwie które dostaje potężne na rozwój strukturalny, a w pomorskim bylibyśmy miastem co najmniej piątym. Pozatym trzeba sobie zadać pytanie czy Gdańsk jest zainteresowany abyśmy byli w pomorskiem i czy nas chce ? Najwiecej szczeka elblag i elblążanie nie słyszałem jakoś takie nienawiści i jadu od mieszkanców olsztyna natomiast przy kazdej mozliwej okazji widze wiadro pomyj wylewane na olsztyn, to nie ma co sie potem dziwic ze sie wspolpraca nie ukllada