UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jest owszem ładnie choć jeszcze trochę jest do zrobienia, bo ludziska wciąż nie mają wyboru dobrze płatnej pracy. wszędzie układy i tylko góra jest zadowolona a ludziskom dają "igrzyska" zamiast chleba.

Kefas

Anuluj