UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jest owszem ładnie choć jeszcze trochę jest do zrobienia, bo ludziska wciąż nie mają wyboru dobrze płatnej pracy. wszędzie układy i tylko góra jest zadowolona a ludziskom dają "igrzyska" zamiast chleba.
Kefas