UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może kosmodrom? Nowe hasło w nowym dniu: Każda wieś ma swoje lotnisko międzynarodowe. Proszę bez wygłupów. W pierwszej kolejności należy przeprowadzić rewitalizację linii kolejowych wokół naszego miasta. A ten facet na zdjęciu, to wcale nie odkrył Ameryki. Elbląg należy do Polski B od czasu reformy administracyjnej kraju i wejściu do woj. Warmińsko-Mazurskiego. Urzędnicy tego województwa słyną jedynie z afer gruntowo-rozporkowych.
op