UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie rozumiem dlaczego tak potępiasz osoby palące. .. rozumiem ze dym może ci przeszkadzać gdy nie wiem stoisz na przystanku a ktoś ci dmucha pod nos rada- odsuń się parę metrów. .. jeśli przeszkadza ci palenie w miejscach typu puby rada- otwórz sobie swój dla osób nie palących. nie czepiaj się czegoś czego nie znasz ja również pale i powiem ci całkiem szczerze ze to jest naprawdę choroba. tego tak łatwo nie wyleczysz. .. co co tych placów zabaw to po części cie popieram(również mam dziecko) ale nie przesadzaj ze jak rodzic siedzi na ławeczce parę metrów od huśtawki to od razu dzieci się nawdychają dymu - proszę przestań opowiadać takie głupoty prędzej byś zaapelowała do tych którzy piją w takich miejscach to jest dopiero zły przykład idziesz przez park a tu grupka nieletnich z browarami w rekach. .. co jest gorsze? dymek czy banda chuliganów która w każdej chwili może nawet niechcący rzucić butelką w twojego malucha zastanów się trochę nad tym. .. .a nie czepiasz się palących
palacz