UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Równie dobrze mogłabym napisać, że mi przeszkadza, jak ktoś idzie z naprzeciwka i żuje gumę. Albo pluje. Albo słucha muzyki. .. Dlaczego zawsze to palacze są najgorsi? Oczywiście, przy dziecku nigdy bym nie zapaliła, na żadnym placu zabaw również. Ale czepiać się o palenie w pubie? Po to przecież są te miejsca, żeby można było sobie wyjść i trochę się odstresować od codziennego życia, a nie siedzieć i myśleć, czy komuś może ten dym przeszkadzać. Poza tym jak ktoś już wcześniej wspomniał- nikt nie pali, żeby innym życie uprzykrzyć, ani żeby robić z siebie 'fajnego'. Uzależnienie.

pale

Anuluj