UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skąd przypuszczenie, że w Europie palenie jest "passe"? Byłem we Francji i widziałem, że młodzi Francuzi palą tyle samo albo i więcej (preferują mocne papierosy) niż młodzi Polacy. Nie bronię palaczy, wyczekuję dnia, w którym wejdzie w życie całkowity zakaz palenia w miejscach publicznych. Niemniej powoływanie się na zachód nie jest wg mnie zbyt mocnym argumentem. Teraz jest tak, że niejednokrotnie to obywatele tzw. "starej Unii" mogliby kultury uczyć się od nas, nie odwrotnie.

Sven

Anuluj