UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hm-czy w Europie palenie jest passe? Chyba nie. Raczej przeciwnie- dziwi ogromna ilośc osób palących, nawet na stacjach benzynowych stoją popleiniczki. A czy nei można wypić piwa bez "dymka"? Czasem nie. A tak w ogóle palenie to uzależnienie. Dobrymi radami i narzekaniem się tego nie leczy.