UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie cierpię papierosowego dymu. dlatego często wolę zostać w domu i spotkać się z przyjaciółmi w domu, a nie w pubie. żeby nie czuć tego smrodu.

niepaląca

Anuluj