UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie cierpię papierosowego dymu. dlatego często wolę zostać w domu i spotkać się z przyjaciółmi w domu, a nie w pubie. żeby nie czuć tego smrodu.
niepaląca
nie cierpię papierosowego dymu. dlatego często wolę zostać w domu i spotkać się z przyjaciółmi w domu, a nie w pubie. żeby nie czuć tego smrodu.
niepaląca