UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To chyba do prezydnta miasta z prośbą, a on może zakazać palenia przy placu zabać dla dzieci, wysłać straż miejska kilka razy i będzie czyste powietrze.
adak
To chyba do prezydnta miasta z prośbą, a on może zakazać palenia przy placu zabać dla dzieci, wysłać straż miejska kilka razy i będzie czyste powietrze.
adak