UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To chyba do prezydnta miasta z prośbą, a on może zakazać palenia przy placu zabać dla dzieci, wysłać straż miejska kilka razy i będzie czyste powietrze.

adak

Anuluj