UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg jest pięknym miastem. Zgadzam sie z tym i jest to zasługa włodarzy miasta niewątpliwa. Proszę jednak za posrednictwem porEl-u o pomoc. Okolice ul. Próchnika, zwłaszcza przejście z Robotniczej do Daszyńskiego prosi o pomstę do nieba. Rok temu w prześciu stał śmietnik- nieustannie przepełniony. Odpadki rozsypywne były po całej dzielnicy. W pewnym momencie wspólnota "rozwiązała" problem likwidujac śmietnik. W promieniu 300 m od tego miejsca nie ma śmietnika. Smieci rozsypane są po ogródkach. Pijaczki ze sklepu gnieżdzą się na opuszczonym ogrodzie. Jest pieknie!!!. Gdzie rozsądek Administratora. Iscie Sokrateńska madrość. Jak ci smietnik w zyciu szkodzi to obniż koszty i zlikwiduj problem - o co chodzi?? Wyśmiewamy lata 1958 a co z rokiem 2008 po pięćdziesięciu latach? Też jest i śmnieszno i straszno!Pozdrawiam jajogowych administratorów !!!
chello