UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fantastyczny Uniwersytet :D pewnie bezpartyjni to żadnych szans nie mieli dostać sie na jakikolwiek kierunek a historia to była ta jedyna słuszna. ..


Anuluj