ja bym zrobił parę kroków w lewo, tak żeby było symetrycznie. W kwadracie fajnie by to wyglądało. asdf
ja bym zrobił parę kroków w lewo, tak żeby było symetrycznie. W kwadracie fajnie by to wyglądało.