UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A najlepsze jest to, że gdyby Angole i Francuzi zaatakowali Rzeszę jesienią '39,byłoby po wojnie. Oni woleli jednak zrzucać ulotki nawołujące do zakończenia działań wojennych w Polsce. Przez niecały rok Francuzi chowali się za swoją linią Maginota, którą Niemcy. .. ominęli, dokonując inwazji na Beneluks. Tym samym Francja znalazła się pod okupacją a Anglia musiała walczyć w osławionej bitwie powietrznej. Ulotki już wtedy miały widać bardzo słabą wartość propagandową (dziś marketingową). Ale niewiele kosztowały.
Sven