UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie chcę nikogo straszyć ale Ci co mają już książeczki wojskowe mogą zostać powołani normalnie do służby. .więc nie ma się co cieszyć bo ludzi w wojsku brakuje:D


Anuluj