UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie chcę nikogo straszyć ale Ci co mają już książeczki wojskowe mogą zostać powołani normalnie do służby. .więc nie ma się co cieszyć bo ludzi w wojsku brakuje:D
nie chcę nikogo straszyć ale Ci co mają już książeczki wojskowe mogą zostać powołani normalnie do służby. .więc nie ma się co cieszyć bo ludzi w wojsku brakuje:D