UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
takie atrakcje dawal naszKanal polWieku temu. .teraz co najwyzej mozemy dywagowac o. .pochodzeniu inz. Steenke (nazwisko owszem brzmi 'holendersko', ale jakie to ma znaczenie przy 'nie holenderskiej' historii rodziny Steenke w Koenigsbergu hehe)