UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Traktowanie studenta przedmiotowo jest nagminne w uczelnianych dziekanatach (w wielu z nich pracują tam starsze panie, tzw. przeżytki komunistyczne; )). Więc jeśli i w PWSZ tak jest, to pocieszam, że pod tym względem w niczym się ta uczelnia nie różni od innych (w tym-od uniwersytetów).

Dorix

Anuluj