UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poza budownictwem to widzę, że na wszystkich pozostałych kierunkach są miejsca. Jeszcze tylko pobór grudniowy trzeba przetrwać i hulaj dusza :)

Wieczny Student

Anuluj