UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PWSZ-ka nie jest taka zla. Jezeli jestes osoba lubiaca plakac ( patrz wyzej) i i nad ktora trzeba stac z kijem zebys cos sie nauczyl(a) to fakt PWSZ-ka nie jest dla ciebie, szczegolnie IE zaliczysz ale nigdzie dalej nie pojdziesz. Jezeli chcesz osiagnac cos wiecej poza zaliczeniem semestru to trzeba samemu pracowac a przy dobrych wynikach jest duza szansa dostania sie na UG na magisterke. Wiec nie ma co plakac tylko trzeba zabrac sie do roboty.
irkur