UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja tez jestem zadowolony z pwsz, skonczylem tu tanio stuida, poznej 2 lata mgr uzupeln na pg i teraz 6 bruto po roku w alstomie


Anuluj