UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nigdy bym tam nie poszedl - warunki tragiczne, sypiacy sie budynek, smrod na korytarzach jak u dentysty, traktowanie studenta/interesanta przedmiotowo (wrecz jak wroga) no i ta nieodparta pokusa wykladowcow uwalenia cie na egzaminie (jak to w uczelniach publicznych, nie majacych konkurencji w miescie. .. )

Conca go for glory

Anuluj