UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem tych wieśniaków z Gronowa nic im się nie podoba tylko żerują na Elblągu Gronowo powinno być włączone już dawno do Elbląga a nie firmy się tam lokują bo wiesniaki moga sobie pozwolić na niższe podatki(przez co Elbląg traci) dla firm i mają pełno bezuzytecznego terenu a wszystko u nas załatwiają na zakupy do nas dzieciaki do szkoły do nas wysyłają myślcie nie tylko o sobie. pare osoób moze zablokować największą inwestycje ostatnich lat

Kokos2

Anuluj