UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W końcu powstanie w Gronowie przejście z prawdziwego zdarzenia. Sygnalizacja i wysepki dla pieszych a może nawet autobusy będą miały swoje zatoczki ;) WIZUALIZACJA CENTRUM: http://bpcc.org.pl/en/content/view/966/Elblag-Shopping-Centre-/

jojek

Anuluj