UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W końcu powstanie w Gronowie przejście z prawdziwego zdarzenia. Sygnalizacja i wysepki dla pieszych a może nawet autobusy będą miały swoje zatoczki ;) WIZUALIZACJA CENTRUM: http://bpcc.org.pl/en/content/view/966/Elblag-Shopping-Centre-/
jojek