UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jakie znowu tiry rzucić co niektórym hasło to już beda panikować i powtarzać w kółko ile tych tirów raptem wiecej bedzie przejezdzac do tego marketu ? Co do natężenia ruchu dlaczego nie moze byc wiekszy ja mieszkam na grunwaldzkiej i jakoś dzieci pod kołami nie giną tylko potem nie marudźcie ze elbląg to wiocha