UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bo nikt sie nie stosuje do zakazów to zamknąc ruch ? dzieci mieszkaja nie tylko w gronowie, na zeromskiego koło leclerca i na pułkowika dabka przy cerrefourze też i nikt nie robi afery. Idąc taki tokiem rozumowania właśnie powinniście sie poskarżyć na pędzące i hałasujące karetki a ja mieszkam w miejscu o jeszcze wiekszym natężeniu ruchu i gdzie karetkę mam pod oknem kilka razy w ciagu dnia czyli na jednej z głównych ulic miasta