UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na Szafirowej wystarczy obecny ruch i tak nikt nie stosuje się do ograniczenia 40km/h; pierwszy komentator zapewne nie mieszka w Gronowie i nie ma dzieci, które będą musiały przejść przez ulicę, by dojść do szkoły; ja mam i nie zgadzam się na opcję puszczenia ruchu przez Gronowo; poza tym kiedy coś dzieje się na siódemce, karetki pogotowia i inne służby jadą własnie najczęściej Szafirową. .. najlepiej zablokować wszystko, byle postawić market budowlany. ..

rozowa_kredka

Anuluj