UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a potem płacz i lament że nie ma inwestorów w naszym mieście, i znów pewnie na Słonine będzie Mają szansę mieszkancy gronowa aby troche ich cześć miasta sie rozwineła ii przestała byc enklawa a oni dalej wolą być wiochą


Anuluj