UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a potem płacz i lament że nie ma inwestorów w naszym mieście, i znów pewnie na Słonine będzie Mają szansę mieszkancy gronowa aby troche ich cześć miasta sie rozwineła ii przestała byc enklawa a oni dalej wolą być wiochą