UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak, ale tu może to ktoś z ludzi pierwszy raz w życiu taką muzykę usłyszy. Nawet może polubi. Fajnie że ktoś chce takie koncerty robić :-)

digdig

Anuluj