UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba Rolnik nie wie tym ze pracownikom skupu w piątek nie powinno zawracać głowy. Oni w tym dniu ubijają interesy i najlepiej im się pracuje gdy nie ma klientów, a Pan Rolnik przjechał z krową. Jak on mógł ? No i musieli pomyśleć oraz popracować, ale nie za darmo.