UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedys na ulicy mazurksiej byla sekcja do teniasa ziemnego, dobre warunki do treningu, dobre wyposazenie. Istnieje jeszcze?

wk29

Anuluj