UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedys na ulicy mazurksiej byla sekcja do teniasa ziemnego, dobre warunki do treningu, dobre wyposazenie. Istnieje jeszcze?
wk29
Kiedys na ulicy mazurksiej byla sekcja do teniasa ziemnego, dobre warunki do treningu, dobre wyposazenie. Istnieje jeszcze?
wk29