UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oczywiście że była sekcja tenisa nawet odnosiła sukcesy zdobywała mistrzostwo województwa pomorskiego warmińsko mazurskiego na listach ogólno polskich nasi zawodnicy byli w czołówce tylko w elblagu nikt tego nie widział szkoda a teraz będą żałować hahahah

asterix

Anuluj