UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
oczywiście że była sekcja tenisa nawet odnosiła sukcesy zdobywała mistrzostwo województwa pomorskiego warmińsko mazurskiego na listach ogólno polskich nasi zawodnicy byli w czołówce tylko w elblagu nikt tego nie widział szkoda a teraz będą żałować hahahah
asterix