UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To prawda morze mamy blisko tyle, że w sezonie letnim wcale tam nie jeżdżę ze wzgledu na korki. .. i nic się nie zmienia z jakością tej drogi. .. nie wspominając już o małej liczbie parkingów i szukaniu miejsc postojowych na poboczu drogi. .. Możemy też podziękować za obecny podział. .. Gdańsk ma tyle plaż, że taka mierzeja wiślana już ich specjalnie nie interesuje :(, a Elbląg nie ma tych kompetencji. ..

ehhhh

Anuluj