UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś kilka lub więcej razy w okresie letnim jeździliśmy z rodziną nad morze. Od trzech lat niestety nie kąpałam się w morzu, bo dojechać tam samochodem w sezonie wymaga wielkiej odwagi i cierpliwości Za dużo jest chętnych i to powoduje kilka godzin mozolnego posuwania się do przodu. W jedną stronę oczywiście. Wybieram wtedy wyjazd nad jezioro. Szkoda, morze tak fajnie odstresowuje, uspokaja, wycisza. .. .