UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pamietam ta awanutre lepszy by l wtedy ten starszy brawo a disaj to cie tam tylko moga rziechac i uciec tylko to potrawia nowo bogadcy
andrzejek
pamietam ta awanutre lepszy by l wtedy ten starszy brawo a disaj to cie tam tylko moga rziechac i uciec tylko to potrawia nowo bogadcy
andrzejek