UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No bo nie wiecie drodzy obywatele, ze urzedasy ratuja wam zycie i tak zlecaja projektowanie aby predkosc srednia samochodow wynosila 30km/godz. Dziaki temu jest bezpiecznie, duzo samochodow jezdzi po "metropolii" elblaskiej, w metropolii trzeba coraz wiecej waznych urzednikow, krzesel, biurek, samochodow sluzbowych, przetargow. .. ..
PG