UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za tłuk ten artykuł napisał! Ten tłuk chyba nie widział nawet jednego zdjęcia jak Elbląg wyglądał przed styczniem 1945 roku? Nie napisał, że Pilgrim był niemieckim mieszczaninem (słowa po polsku nie znał) i do tego bezczelnie spolszczył jego imię! Szkoda, że nie porównał co zrobiono 10 lat później? Bo Elbląg w 1968 r. wygladał tragicznie! Towarzysze z "kumitetu" jeszcze wówczas myśleli co by tu rozebrać i wysłać towarzyszom z kumitetu w "stolycy" lub do Gdańska. ..

journ.

Anuluj