UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bez klimy i dobrego nagłosnienia tez nie da sie zyc:) Ale na taki luksus dopiero my mozemy sobie pozwolic
Bez klimy i dobrego nagłosnienia tez nie da sie zyc:) Ale na taki luksus dopiero my mozemy sobie pozwolic