UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak to prawda otwieramy nowy odział pizzeri koło czołgu, meścic sie ona bedzie przytorach łaczących Elbląg z Pasłekiem

pizzeria na traugutta koło czo

Anuluj