UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No wiadomo jakki poziom niesie za soba Łoban. Grafoman i tyle. Byle jak i byle co pisze. Ilosc nie jakosc; )) spox juz dawno sam sie zblaznowal nie trzeba ciagle pisac tego i cale szczecie tylko ja to widze; ) bo by byl ze sie czepiam :) Jaki web site taka tresc; )

byle ktos

Anuluj